Květen 2013

HIMYM

17. května 2013 v 8:00 | Nicole |  Culture
HIMYM rozepsaně How I met your mother a v překladu: Jak jsem poznat vaši matku, je dokonalý seriál o 5 dospělásích zažívajících různé zážitky a vtipná dobrodružství. Ve svém seriálu Ted vypráví svým dětem jak, poznal jejich matku.


Zleva: Robin Scherbatská, Barney Stinson, Lili Aldrinová, Marshall Eriksen a ležící Ted Mosby.

Čas plyne stále rychleji!

12. května 2013 v 9:00 | Nicole |  Jenny
Ach ano! Přesně tohle si říkám, když se kouknu na Jenny. Když jsi vzpomenu, jak jsem si jí přinesla! No jo hold už je to víc než rok. Článek o tom zde. Byla to kulička do ruky, ustrašený zbaběleček a nyní?
Pořádná koule :D tak snažím se s ní běhat venku, honit jí po bytě a tak různě. Stejně když si ulehne tak se jí bříško pěkně vyvalí! Je zní pěkný průzkumník a dobrodruh. Teď mi často skáče na otáčecí židli v pokoji, která je poměrně vysoká, i přes veškeré pády, které už prožila, tam stále skáče. Začala mi i lézt na stůl, no to jí ale trpět nebudu, hlavně v obýváku, je skleněný a mohla by ho drápy poškrábat, nebo si sama ňák ublížit. Vážně nevím jak moc vnímá výšku, ale asi moc ne :D


Je to mázlá fotka, ale je to její první fotka a tak jsem jí nemohla vymazat!

Jenny - galerie 4

10. května 2013 v 21:30 | Nicole |  Jenny - gallery
Ahoj, vítám Vás u další galerie. Tentokrát z domácího prostředí.


Tato fotka je focena mobilem, ale zdá se mi velmi dobrá. Hlavně Jennynka je na ní uplně k sežrání! Venku pršelo a tak jsem do obýváku odložila deštník. Schodou okolností si Jenny zalezla do svého pelíšku a tak vznikla tato fotka.

Venčení s našima holkama

6. května 2013 v 10:50 | Nicole |  Jenny

Ahoj, zdravím Vás, po dlouhé době u dalšího článku. Tentokrát článek bude o našich láskách společně se Skřítečkem 2. Rozhodly jsme se, vyvenčit naše čtyřnohé mazlíčky a pozorovat jak se budou společně chovat s doměním, že se z našich holek stanou "BFF". Kupodivu tomu ale tak nebylo. Naše holky se více méně ignorovaly. Jenny Agátku několikrát přeskočila a vůbec si jí nevšíma. Vrcholem jejich setkání bylo, že se párkrát očuchaly a konec.


Každopádně jsem si to odpoledne užila a myslím že dívky zrovna tak ;). Mám Tě ráda Skřítě!
Děkuji, za návštěvu blogu.