Únor 2013

Jenny - galerie 3

6. února 2013 v 17:00 | Nicole |  Jenny - gallery
Ahoj, protože jsem zjistila, že největší sledovanost má galerie, tak jsem tu s další. Tentokrát fotky focené mobilem. Budou to fotky z auta. Jak s námi Jenny cestuje...


Fotka z přepravky, kde si Jéňa pohodlně leží. No není to dokonalé?

Realita nebo souhra náhod?

4. února 2013 v 11:16 | Nicole |  My life
Zdravím Vás,
v dnešním článku Vás chci poprosit o radu a zároveň se Vám chci svěřit s třemi příběhy.

1. Sen o muži
Stalo se to minulý rok, tipla bych někdy na jaře. Zdál se mi jeden sen. Byl vcelku normální. Šla jsem do školy, měly jsme tělák, a když jsme se převlíkaly, vtrhl do šatny chlap. Nepamatuji si jeho obličej, ale to není důležité. Důležité je, že ten sen se pak vyplnil. Ten den jsme měli tělák. Převlíkaly jsme se a já jen čekala, zda se to opravdu stane. Najednou silou otevřel dveře náš učitel. Holky začaly křičet: ,,úchyl, úchyl" a já jen zírala s votevřenou hubou. Přišel nám oznámit, že na tělák půjdeme ven na hřiště a zavřel dveře…

2. Vyplněná známka
Tato věštba, či jak to nazvat se stala tak měsíc zpátky, když jsme dostávali písemky z matiky. Učitelka přišla a v ruce svírala naše práce. Držela je a něco povídala, najednou mi blesklo: ,,Dostanu dvojku." ,,Dostanu dvojku." řekla jsem nahlas své spolusedící. Ona jen: ,,Ty? To určitě, zase budeš mít za jedna." Řekla jsem jí že jsem to viděla, nebo takovej záblesk. A ona jen: ,,Mhm...." Když jsem přilítly písemky na stůl byla tam dvojka a já jen: ,,Já Ti to říkala."

3. Rozsvěcující se mobil
Tenhle týden, v noci mě zbudilo jakési světlo. Otevřela jsem oči, byla tma. S otázkou kolik je hodin jsem však nemohla usnout, uchopila jsem mobil do ruky, rozsvítil se dřív než bych cokoliv udělala. Lekla jsem se a položila ho zpět na policii. Dlouho to ale netrvalo, já ho vzala zase, dala před sebe a vrhla na něj vražedný pohled. Zase se rozsvítil. Leknutím jsem ho položila. Dlouho jsem přemýšlela a nemohla usnout. Za chvíli se zase rozsvítil, tentokrát sám od sebe. Mohla to být jen náhoda?

Chtěla bych vědět Váš názor, zda si myslíte, že mám něco zkoušet dál, a nebo jestli jsem jen naivní a obyčejná. Nebo třeba jestli se Vám to též stává. Každopádně budu ráda za každý názor.
Děkuji, za návštěvu blogu.