Leden 2013

Jenny - galerie 2

29. ledna 2013 v 17:53 | Nicole |  Jenny - gallery
Ahoj, rozhodla jsem se Vám dnešek zpříjemnit všude přítomnou Jenny, která je středem tohoto blogu. Myslím, že dalších pár foteček toho roztomilého tvora nemůže přijít na škodu. Vzhledem k tomu, že ty fotky jsou velmi nekvalitní, bych Vás prosila o toleranci. Samozdřejmě i při tak nízké kvalitě se nad ní můžete rozplývat.

Montáž postele

26. ledna 2013 v 20:07 | Nicole |  My life

Věřte mi, že dnes už se mi psát článek nechce. Po tom, co jsem s moji rodinou dnes zvládla, by se nechtělo ani Vám, viz článek:
Takže to začalo hned ráno, jak jsem se už v nadpisu zmínila, dneska jsme si měli jet pro postel. Taťka s mamkou se již odhodlali vyjet, auto samozřejmě nenastartovalo...Vybitá baterie fajn. Každopádně jsme zavolali známím a ňák tu postel dopravili domů :D Taťka se dal do montáže. Pak jsem se nachomejtla v ložnici a už bylo jasné, že mu musím pomoct.


My little "morning" detective story

25. ledna 2013 v 19:40 | Nicole |  My life
Ráno se probudím a jdu jako vždycky ke kalendáři zjistit co mě čeká. Promnu si oči a zjistím, že je dnes prvního, což znamená, že mi začíná dieta. Rozhodla jsem se od nového měsíce držet dietu a tak si jdu připravit zdravou snídani.
Otevřu lednici a rukou hledám salát a mrkev. Nakrájím si vše pečlivě na malé kousky a,tadá, hotovo, stačí jen sníst. Salát si položím na stůl, pustím mého čtyřnohého přítele proběhnout a jdu se umýt. Když se ale vrátím zpět je miska prázdná a po mé ,,vydatné" snídani ani památky.

Jenny - galerie 1

25. ledna 2013 v 18:49 | Nicole |  Jenny - gallery
K nahlédnutí pár fotografií, když byla Jenny malá. Cca když jí bylo 8 měsíců.

Další foto >

My rabbit

25. ledna 2013 v 16:19 | Nicole |  Jenny
Už několik let jsem si přála zvířátko. Stále jsem se rozmýšlela, jestli králíka nebo psa a nakonec jsem se vždy rozhodla pro psa. Vše už jsem měla v hlavě naplánované, jak spolu budeme jezdit na chatu, chodit běhat a tak. Když jsem si to ale s rodiči probírala, začala jsem se bát starostí. Už jsem měla i vymyšlené jméno, ale nakonec - ne. Jediné v čem byl háček, bylo venčení. Nestíhala bych to. Já si ale zvířátko tak přála! Rozhodla jsem se tedy pro králíka. Taťka králíka moc nechtěl, ale nakonec také kývl. Klec, záchůdek,seníček,pítko, domeček, kšíry, granulky, seno a nějakou mrkvičku na přivítanou - všechno mám, ale co jméno? To stále nemám vymyšlené… Přemýšlela jsem a napadlo mně Roxy. Jo, bude se jmenovat Roxy, a kdyby to byl kluk, tak nevím. Bude to holka.
Děkuji, za návštěvu blogu.